Zpět na nabídky práce Brno-město

Nabídka práce Sr IT ERP Project Manager - Brno

Ke dni 09.01.2023 nabízí Honeywell, spol. s r.o. (18627757, Brno) volné pracovní místo na pozici Sr IT ERP Project Manager v obci Brno (okres Brno-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 33 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 9. 1. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Sr IT ERP Project Manager
Místo práce:
Brno (Brno-město)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.06.2018
Mzda:
33 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Text nabídky:
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Poskytování odborných znalostí v oblasti projektů a programů a zajištění efektivního poskytování více komplexních projektů SAP v rámci týmu Honeywell IT Enterprise Applications & Analytics. Budete sestavovat projektové týmy SAP a zdroje, definovat cíle projektu a dohlížet na kontrolu kvality po celou dobu jeho životního cyklu. Níže uvedené je vítáno: " Výborná znalost anglického jazyka " Bakalářský vzdělání v oboru informatiky, strojírenství nebo v příbuzném oboru nebo nebo rovnocenné pracovní zkušenosti s procesem řízení projektů, aplikace metod a nástrojů Certifikace PMP a / nebo Certifikace ITIL Experience v metodách Agile a Waterfall " Hluboké zkušenosti s poskytováním SAP programů " Hluboké zkušenosti s projekty SAP a znalostmi obchodních procesů Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Honeywell, spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Ekaterina Khodkevich, 778116041