Nabídka práce Recepční obchodního centra - Brno

S novou nabídkou práce Recepční obchodního centra () v obci Brno (okres Brno-město) přichází na pracovní trh ke dni 11.09.2019 firma - zaměstnavatel PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. (, Brno). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek () je přinejmenším 0 Kč hrubého.


Další nabídky práce Brno-město

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Recepční obchodního centra
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
Firemní benefity: - Stravenky/příspěvek na stravování Pro našeho klienta, majitele obchodního centra IBC v Brně na ul. Příkop hledáme vhodné kandidáty na pozici Recepční obchodního centra Požadujeme: * Nutným předpokladem je optimistický a komunikativní člověk (budete tam pro návštěvníky centra) * Nutná znalost práce na PC (zaškolení na obsluhu parkovacího systému, obsluhu interního automatu čerpací stanice, hlášení elektronických systémů budovy EPS, EZS je samozřejmostí) * Chuť a zájem učit se novým věcem (bez toho to nepůjde) * Ochota vyjít vstříc a pomoci ostatním * Nutným předpokladem je trpělivost a odolnost proti stresu (ne všichni návštěvníci jsou milí a vstřícní J) * Znalost angličtiny, nebo němčiny výhodou (občas se nějaký cizinec objeví) Pracovní náplň: Budete první člověk, kterého klienti po vstupu do naší budovy uvidí, na Vás velmi záleží. Výsledkem Vaší práce bude zajištěná recepce, kde se všichni naši klienti, ale i kolegové, cítí dobře a rádi se k nám díky tomu vrací. * Zajištění chodu recepce včetně třídění pošty, balíkových služeb * Zpracování statistik a reportů pro vedení recepce * Administrativní podporu * Obsluhu parkovacího systému, interní čerpací stanice (vzdáleně) * Neustálá komunikace s ostrahou budovy a předávání hlášení z elektronických zabezpečovacích systémů Nabízíme: * Zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti (na trhu již 29 let) * Práci na Hlavní pracovní poměr * Přátelský pracovní kolektiv * Nefinanční bonusy, příspěvky na stravování * Místo výkonu práce: Brno centrum Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor! Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.
Další nabídky práce Brno-město

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1448786 ()
Zaměstnavatel:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Kontaktní osoba:
personální konzultant predvyber@predvyber.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace