Zpět na nabídky práce Brno-město

Nabídka práce Technolog, kontrola kvality staveb Morava (49-2024)

Ke dni 14.05.2024 nabízí Ředitelství silnic a dálnic s. p. () volné pracovní místo na pozici Technolog, kontrola kvality staveb Morava (49-2024) v obci (okres Brno-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14. 5. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Technolog, kontrola kvality staveb Morava (49-2024)
Místo práce:
(Brno-město)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Požadované vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Text nabídky:
• Min. SŠ stavebního směru podmínkou, VŠ výhodou
• Čtení výkresové dokumentace podmínkou
• Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič podmínkou
• Znalost PC, MS Office
• Znalost a orientace v technických předpisech (ČSN, TKP, TP) výhodou
• Praxe v oboru dopravních staveb výhodou
• Trestní bezúhonnost
• Organizační a vyjadřovací schopnosti


Oddělení technické kontroly staveb Morava hledá posilu, který/á bude vykonávat tyto činnosti:
• Kontrola kvality vykonávaných prací v souladu se schválenou projektovou dokumentací (PDPS/RDS)
• Součinnost při odstraňování vad a nedodělků se Správcem Stavby a Zhotovitelem stavby
• Kontrola výkonu TDI / TDS při rozhodujících činností odsouhlasení ucelených částí prací, úseku nebo objektu
• Kontrola provádění kontrolních zkoušek Objednatele / Správce Stavby, spolupráce s laboratoří ŘSD a externími laboratořemi• Stabilitu státní organizace s dlouholetým působením na trhu práce
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje osobního rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, možnost 2 dny home office v měsíci, výuka angličtiny na pracovišti, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, slevy u cestovních kanceláří Invia, Čedok, Alexandria, permanentky do ZOO, Aquaparku Čestlice, Aqualand Moravia, skipasy na lyže)
• Pružnou pracovní dobu, která umožní sladění pracovního a osobního života

Termín nástupu: dle dohody

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Přihlášky
Zašlete strukturovaný životopis s popisem vzdělání a praxe v češtině, do předmětu uveďte „Technolog, kontrola kvality staveb Morava (49-2024)“.

Pro další informace prosím kontaktujte
zaslat email, tel. 954 901 320

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.
Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju


Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Ředitelství silnic a dálnic s. p.